SPAM ACCOUNT! Profili

SPAM ACCOUNT! A.

Süleyman Demirel Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği

Yetenekleri

Fullstack Development Fullstack Mikroişlemciler Microchips Arduino Raspberry Pi Linux C C++ Python Frontend Backend Robotics Robotik Microcontrollers PIC Atmel Atmega STM HTML CSS Bootstrap Flutter Debian Ubuntu Programming Programlama Electronics Elektronik Elektrik Teknik Resim Autocad Solidworks Technical Drawing Mechanical Drawing Unity 3D Modelleme 3D Modelling 3D Drawing Web Web page Web sayfası Web site Wordpress PCB Baskı PCB Çizim PCB Drawing EasyEDA KiCAD

Tamamladığı Görevler (3)

  • c program yazılımı
  • programlama sinavi
  • Python

Hakkında

Mekatronik Mühendisliği okuyorum. Bu tarz web sitelerinde öğrencilerin ödevlerine ücreti dahilinde yardımcı oluyorum.
Mobil, Masaüstü, Web ve Robotik her türlü yazılım ile ilgilenmişliğim. Bir çok projede bulunmuşluğum vardır, bulunduğum projelerden bir kısmı Kosgeb projeleridir.

Mevcut Kosgeb projesinde Java ile kendi bünyemizde geliştirdiğimiz Android kartımıza uygulamalar geliştirmekteyiz

Ayrıca daha önce Python ile Web, Gömülü sistemler ve Robotik gibi alanlarda pek çok çalışmada bulundum, ve ekip arkadaşlarımla pek çok iş başardık.

Javayla ise 2 yıllık deneyimim vardır.

Jython framework'u ile de çalışmalar yaptım. Jython framework'u, Python programlama dili ile yazılmış bir Java derleyicisidir.

Bununla beraber Ispartadaki 2 üniversitede de Teknik kulüpler ile çeşitli Python workshoplar düzenledik, yüzyüze eğitim dönemlerinde bu workshoplara da devam edeceğiz.

Ciddi projeleriniz var ise LinkedIn üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu Kullanıcıya Yapılan Yorumlar

Aydın A. | Python

Çok iyiydi Teşekkür ederim