Neden Others?

BASINDA BİZ

ÖĞRENCİ ODAKLI KİTLESEL İŞ GÜCÜ PLATFORMU

14 ŞUBAT 2017

Üniversite öğrencileri için öğrencilikleri esnasında elde ettikleri ek gelirler oldukça kıymetli. Öğrencilerin kimisi profesyonel hayata hazırlanmak için tecrübe edinmek amacıyla kimisi de maddi zorunluluklardan ötürü çalışmak durumunda bulunuyor.

Bu duruma çözüm getirmek amacıyla yola çıkan Others ise anlık, geçici ihtiyaçları olan kişiler ile bu işleri yapabilecek harçlık arayan üniversite öğrencilerini bir araya getiren bir iş gücü platformu olarak karşımıza çıkıyor.

Haberin tamamı >

OTHERS'TA AÇILAN EN İLGİNÇ GÖREVLER

2 KASIM 2016

Bildiğiniz gibi Others , çeşitli işlerini yaptırmak isteyenler ile bu görevleri yapabilecek olanları bir araya getiren bir platform. Others’ta birçok görev açıldı, bir çok öğrenci ek gelir elde etti. Ancak açılan görevler arasında bazıları var ki duyunca gülümseten, “Böyle görev mi olurmuş?” dedirten türden.

Haberin tamamı >

ÖĞRENCİLER İÇİN İŞ PLATFORMU

10 EKİM 2016

İnsanın hayatındaki en önemli dönemlerden bir tanesi olan üniversite yıllarındaki deneyimler geleceğimizi belirler. Bulunduğu kabuktan çıkıp farklı kültürleri tanındığı bu yıllarda yaşamın detayları da anlaşılır. Anadolu’nun ücra köşesinden büyük şehre geldiyseniz şaşkınlığınızı da bunlara ekleyebilirsiniz.

Haberin tamamı > "Ben Girişim" Röportajı izlemek için >

İNTERNET / GİRİŞİMLER

23 EKİM 2016

Vakit bulamadığınız ya da sadece yapmak istemediğiniz için yapmadığınız irili ufaklı işleri sizin yerinize yapacak birilerini arıyorsanız Others size göre olabilir. Poker öğrenmek istiyorsunuz ya da doğum gününüzü fotoğraflayacak birine ihtiyacınız var. Eski fotoğraflar dijitale aktarmak ya da 2 günlüğüne köpeğinizi evde bırakmak zorundasınız.

Haberin tamamı >

OTHERSAPP BUSINESS

6 KASIM 2016

Others ile, zaman sıkıntıları veya başka sebeplerle günlük hayatında yardıma ihtiyacı olan öğrenciler, sıkıntılarını çözmeye yardım edebilecek öğrencileri kolayca ve hızlıca bulabilir. Diğer taraftan, ek gelir arayan öğrenciler de Others üzerinden görevleri tamamlayarak para kazanma fırsatına sahip olur.

Haberin tamamı >

OTHERS İLE İSTEDİĞİN GÖREVİ YAP, HARÇLIĞINI ÇIKAR

5 ARALIK 2016

Others'ta görev de açabilir ve öğrenciyseniz görev de yapabilirsiniz.

Görevlerde sunum hazırlamak, afiş dağıtmak, logo hazırlamak, içerik oluşturmaktan tutun, sosyal medya yönetimine ve hatta başkasının yerine sıra beklemeye kadar bir çok görev mevcut. Ve bu görevlerin bütçelerini de görüntüleyebiliyorsunuz.

Haberin tamamı >

ÖĞRENCİ İŞİ PROFESYONEL GİRİSIM

19 ARALIK 2016

Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin kurduğu OthersApp, küçük veya büyük çaplı işlerini çeşitli sebeplerden dolayı başkalarına yaptırmak isteyen insanlarla, bu işleri yaparak ek gelir elde etmek isteyen öğrencileri birleştiren bir platform.

Haberin tamamı >

İKİ TARAFLI BİR PLATFORM: OTHERS

5 OCAK 2017

Hattın bir ucunda bir türlü işlerini yetiştiremeyenler diğer tarafında hevesli, istekli gençler. Bu seferki röportaj konumuz ikisinin de bir araya geldiği bir platform olan Others.

Haberin Tamamı >

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ EĞLENİRKEN PARA KAZANIYOR NASIL MI?

9 OCAK 2017

Merhaba!

Hepinizi bu karlı, battaniyelere sarındığımız geceden sevgiyle selamlıyorum

Final haftası bitenler, ufak bir ara verenler, zaten bütünlemelere bırakılacak dersi olanlar.. Çoğumuzun bir noktada yapacak tüm işleri bitiyor ve zamanı boş değerlendirdiğimizi hissedip yakına biliyoruz. Bu gibi durumlar için ufak bir çözümüm var.

Haberin tamamı >

LEVEL ONLINE OTHERS

6 OCAK 2017

Others; çeşitli işlerini yaptırmak isteyenler ile bu görevleri yapabilecek olan üniversite öğrencilerini bir araya getiren bir platform.

Haberin tamamı >

OTHERS'LA TANIŞIN!

14 OCAK 2017

Others; çeşitli işlerini yaptırmak isteyenler ile bu görevleri yapabilecek olan üniversite öğrencilerini bir araya getiren bir platform.

Haberin tamamı >