SIDALAMIN Profili

SIDALAMIN I.

Anadolu Üniversitesi İnglizce İşletme

Yetenekleri

Essay writing Report writing All Business Courses Essay Yazamak Rapor Yazma İşletme ile ilgili inglizce dersler Translation Çevri

Tamamladığı Görevler (4)

  • banking paper ödevi
  • International Marketing vizesi
  • introduction to economics 2 (iktisada giriş 2)
  • İNGİLİZCE İŞLETME- MARKETING MANAGEMENT QUİZ

Hakkında

İnglizce derslerinde yardımcı olabilirim. Kanada, Güney Kore ve Türkiye'den aldığım işletme ile ilgili bütün bilgiler, beceriler ve avantajlarla kalite hizmet sunmaktayım.

İnglizce bilen ekip arakadaşlarım olduğu için bütün işletme, iktisat, yazma, makale, rapor, matematik ve mimarlik konusunda yardımınızdayım.

En önemli özelliklerimiz; kaliteli hizmet sunmak, sizleri memnun etmek ve yüksek not aldırmak

Bu Kullanıcıya Yapılan Yorumlar

Rukiye S. | introduction to economics 2 (iktisada giriş 2)

görevi 50 tl olarak tanımlamama rağmen görev esnasında 50 tl olmasının sinir bozucu olduğunu belirtti. fakat görevden önce fiyat artışı olmayacağını söylemiştim. görev bilgilerinde konuları belirtmiştim üstüne iletişime geçtiğimde de arkadaşımdan aldığım notları attım ki böyle bir zorunluluğum yok. sınav esnasında söylediğin konular çıkmamış demesi zaten ayrı bir konu bu siteden çok fazla görev yaptırdım hiçbirinde böyle bir sorun yaşamamıştım. görevi alacağı zaman çok iyiyiz fln yazmış. ben sizi görevi alın diye zorlamadım ,kendinize güvenmiyorsanız bir daha görev almayın. konuşma tarzını ve soruları yapamadığı için beni suçlamasını hiç beğenmedim. görev tanımlarken dikkatli olmanızı öneririm.