Anıl Profili

Anıl Ç.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği (Çift Anadal)

Yetenekleri

Industrial Engineering and Mechanical Engineering Skills (From Beginner to Advanced Level) MS Office Translation Mathematic Formatting Statistics Systems Thinking Economics Thesis Support Report Preparation Aircraft Design Numerical Methods Production Planning and Control Optimization Methods Statistical Data Analysis Simulation Engineering Production Systems Design and Analysis Facility Design and Planning Linear Algebra Differential Equations Management Information Systems Thermodynamics

Tamamladığı Görevler (1)

  • Microeconomics Soru Çözümü(Ücret semboliktir)

Hakkında

Merhabalar,

Şu anda İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Makine ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinde son sınıf çift anadal öğrencisi olarak eğitimime devam etmekteyim. Geçtiğimiz sene içerisinde 1 sene süresince Japonya'da değişim programına katıldım. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar, 3.53 Endüstri Mühendisliği, 3.47 Makine Mühendisliği not ortalamalarımla, yetkinliğim olan tüm konularda sizlere yardımcı olmak istiyorum.

Staj Tecrübelerim (sırasıyla): İGSAŞ, PPG Industries, DenizBank, Microsoft, PepsiCo , Microsoft
Yabancı Diller: İngilizce (Advanced), Japonca(N4)

Sevgiler,
Anıl

Bu Kullanıcıya Yapılan Yorumlar

cenk b. | Microeconomics Soru Çözümü(Ücret semboliktir)

Anıl gerçekten düzgün, dürüst ve emeğini sonuna kadar ortaya koyan birisi, kendisiyle çalıştığım için epey memnunum. Gelecek süreçlerde tekrar yolumuzun kesişeceğini düşünüyorum, Anıl ile çalışmayı düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.