Others | Youtube kanalı için Ekşisözlükten tanıtım ve duyuru yapma

Youtube kanalı için Ekşisözlükten tanıtım ve duyuru yapma

15 kişi
bu görevi tamamlamak istiyor

Görev Detayı

Merhaba, Filmcilikle ve Film kültürüyle alakalı içerik üreten, Fotoğraf ve Videoculukla ilgili de nasıl yapılır tarzı videolar çeken bir ekibiz ve yeni açılan Youtube kanalımız için Ekşisözlükten duyuru yapacak arkadaşlar arıyoruz.
Sizden beklentimiz çaylak değil yazar hesabına sahip olmanız ve yazdığınız entrylerin gerçek düşüncelerinizden oluşması. Kontrol etmek istiyoruz elbette ama ne yazdığınıza kelime kelime karışma yanlısı değiliz. Yazdıklarınızı iş bitiminde silmemeniz ve işi makul bir zaman çerçevesinde (birkaç gün içerisinde) halletmeniz yeterli bizim için.
Yazacağınız başlıklara kendiniz karar verebilirsiniz, bu sebeple youtube kanalını da incelemeniz gerekmekte. Ayrıca kanalın kendi başlığına da bir entry girebilirsiniz.
Ekşisözlük hesap isminizi başvuruda yazmanızı rica ediyoruz. Birden fazla hesabınız varsa iki kişilik başvuru da yapabilirsiniz yine size kalmış.
Belirtilen ücret 6 entry içindir. Hizmetin beğenilmesi durumunda ücret arttırılarak çalışmaya devam etmek isteriz. Birlikte çalışma fırsatı buluruz umarım. Görüşmek üzere :)
www.youtube.com/filmussu

Bütçe: 30 TL

İşin Yapılacağı Konum: ONLINE
Görevin Başlangıç Tarihi: 09-10-2018
Görevin Bitiş Tarihi: 17-10-2018
Kategori: Sosyal Medya / Ürün Tanıtımı