Others | Yelken Organizasyonu İçin Sosyal Medya Yöneticisi

Yelken Organizasyonu İçin Sosyal Medya Yöneticisi

Uzun Dönemli
72 kişi başvurdu

Görev Detayı

Sail Nation adlı yeni kurmakta olduğumuz yelken organizasyonu için Instagram odaklı bir Sosyal medya yöneticisi arıyoruz.

Yelken ve denizcilik tecrübesi ve ilginizin olması hem bizim hem sizin için büyük bir artı olur. Ama yelken bilmek zorunlu değil, hatta yelken öğrenmek istiyorsanız, bizle güzel yelken yapma ve öğrenme fırsatları elde edeceksiniz.

Sosyal medya yönetmek uzaktan da yapılabildiği için gün ve saatler flexible, uzaktan çalışma mümkündür. Bizim için önemli olan özenli ve düzenli içerik hazırlanması, paylaşılması, denizci adaylarıyla ve takipçilerimizle kaliteli iletişimin yürütülmesidir.

Çalışma şekli olarak: telefonlaşma, whatsapp grubundan yazışma, emailleşmeler, döneme göre 1 veya 2 haftada bir olan ekip toplantılarımız olacak. Bu toplantıları İstanbul Beşiktaş yakınlarında yapmaya çalışıyoruz. Ancak, Ankara, İzmir ve Bodrum çevresinden adaylarla da görüşmek istiyoruz.

Çalışma dönemimiz, sezon olduğu için Nisan-Eylül ayları arasında daha yoğun, Ekim-Mart ayları arasında ise daha az yoğun olacaktır.

Sizden beklentilerimiz:
-Sosyal medya paylaşım planımızı ve takvimimizi önce bizle birlikte, sonra kendi başınıza oluşturup takip etmeniz.
-Sosyal medyada post ve story paylaşımları için resim ve kısa vidyo tasarımı yapmayı bilmeniz/hızlıca öğrenmeniz.
-Paylaşımlarla veya gezilerimizle ilgili soru soran/mesaj atan denizci adayları ve takipçilerimizle özenli bir şekilde yazışmanız.
-Şu anda önceliğimiz Instagram sayfamızın yönetimi ancak ilerde Facebook sayfamızın yönetimi, Facebook ve Instagramda reklam verme ve audience belirleme rollerini de sizden rica edeceğiz. Ekibimizde bu konulardan anlayan kişiler var, ilk başta gerekli desteği ve eğitimi verecekler.

Artı özellikler:
-Instagramda halihazırda aktif, özenli ve düzenli paylaşım yapıyor olmanız.
-Halihazırda yüksek sayıda takipçisi olan mini-influencer olmanız.
-Halihazırda gezi/doğa/denizcilik odaklı takipçileriniz olması.
-Yelken veya denizcilik alanında tecrübeli veya ilgili olmanız.
-Üniversite öğrencisi olmanız veya yoğun olmayan/full time olmayan bir işte çalışıyor olmanız.

Sail Nation organizasyonu, ekibimiz ve gezilerimiz hakkında fikir edinmek için lütfen sitemiz ve instagram sayfamıza göz atın:
www.sailnation.co
https://www.instagram.com/sailnation.tr/

Bütçe: 350 TL

İşin Yapılacağı Konum: ONLINE
Görevin Başlangıç Tarihi: 16-07-2018
Görevin Bitiş Tarihi: 17-09-2018
Kategori: Sosyal Medya / Ürün Tanıtımı