Others | Stant Satış Görevi

Stant Satış Görevi

99 kişi
bu görevi tamamlamak istiyor

Görev Detayı

“PROJE SANAT ATÖLYESİ” olarak; genç sanatçılar, ve çocuklar olarak bir araya geldik. Daha çok çocuğun sanata erişmesi için bir proje oluşturduk.

“ASKIDA SANAT” sloganıyla sanatın dönüştürücü gücünü çocuklarımızın hayatına daha fazla dahil etmek için farkındalık projeleri üreterek kullanmak istiyoruz.

İnsanların çocuklara destek olarak sanata daha kolay erişmeleri için proje kapsamında anlaşmalı olduğumuz sahalarımızda (AVM Stantları vb.) biletlerimizi satarak projemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunan ekip arkadaşları arıyoruz.
Siz de bu dinamik ekibin bir parçası olarak kendi kişisel gelişiminize, sosyal çevrenize, mental durumunuza sizin gibi genç takım arkadaşlarıyla artı değer katmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Görev şu an için sadece İstanbul'daki adaylar için açıktır. *Görev bütçesi prim bazlıdır. 100 TL yaklaşık bütçe olarak belirtilmiştir. Satış oranları yüksek olduğundan iyi bir çalışma performansıyla hafta içi günlük 120, hafta sonu ise 150 TL'lik bir ortalamaya rahatlıkla ulaşılabilir.

Bütçe: 120 TL

İşin Yapılacağı Konum: İSTANBUL
Görevin Başlangıç Tarihi: 15-06-2019
Görevin Bitiş Tarihi: 16-06-2019
Kategori: Sosyal Medya / Ürün Tanıtımı

GÖREVİ YAPAN KİŞİ

Aday aranıyor.