Others | Sokak Hayvanları İçin Stant Satışı Yapma

Sokak Hayvanları İçin Stant Satışı Yapma

Uzun Dönemli
157 kişi başvurdu

Görev Detayı

“PROJE SANAT ATÖLYESİ” olarak; genç sanatçılar, üniversite öğrencileri ve tasarımcılar bir araya geldik. Görmezden geldiğimiz dostlarımızı daha görünür hale getirmek için gündelik hayatımızdaki detayları patili tasarımlarla renklendirdik.

“PATİ İÇİN SANAT” sloganıyla sanatın dönüştürücü gücünü küçük dostlarımızı daha fazla hayatımıza dahil etmek için farkındalık projeleri üreterek kullanmak istiyoruz. Sevmenin, sahiplenmenin her şeyden önce varlığımıza dair iyileştirici gücünü unutmuyoruz.
2 yıldır devam etmekte olan projemizde öğrencilere, sanata, sanatçılara ve en önemlisi ormanlara terk edilmiş patili dostlarımıza dokunuyor, bununla birlikte her geçen gün büyüyen dinamik ekibimizle yeni yolculuklara yelken açıyoruz.
İnsanların gündelik hayatta kullanabileceği patili ürünlerimizi proje kapsamında anlaşmalı olduğumuz sahalarımızda satarak projemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunan ekip arkadaşları arıyoruz.
Siz de bu dinamik ekibin bir parçası olarak kendi kişisel gelişiminize, sosyal çevrenize, mental durumunuza sizin gibi genç takım arkadaşlarıyla artı değer katmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÇALIŞMA ŞARTLARI:
-HAYVANLARI SEVEN.
-HAFTADA MİN. 3 GÜN AYDA MİN. 12 GÜN ÇALIŞMA ŞARTINA UYGUN.
-ETKİLİ İLETİŞİM VE İKNA KABİLİYETİ OLAN.
-TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN.
-FARKLI LOKASYONLARDA ÇALIŞABİLECEK.
-YAZ DÖNEMİNDE UYGUNLUK DÖNEMİNE GÖRE SEYAHAT EDEBİLECEK (ÇEŞME, BODRUM, DATÇA VB.)
-GÜNDE 6,5 SAAT ÇALIŞMAYA UYGUN.
-ANLAŞMALI MEKAN, FUAR, AVM, CAFE, RESTARUANT VE ORGANİZASYON GİBİ LOKASYONLARDA SAHA SATIŞI YAPABİLECEK.
BİZİMLE UZUN BİRKAÇ AYDAN DAHA FAZLA ÇALIŞABİLECEK

*Görev bütçesi prim bazlıdır. 100 TL yaklaşık bütçe olarak belirtilmiştir. Satış oranları yüksek olduğundan iyi bir çalışma performansıyla hafta içi günlük 120, hafta sonu ise 150 TL'lik bir ortalamaya rahatlıkla ulaşılabilir.

Bütçe: 100 TL

İşin Yapılacağı Konum: İSTANBUL
Görevin Başlangıç Tarihi: 24-09-2018
Görevin Bitiş Tarihi: 01-06-2019
Kategori: Sosyal Medya / Ürün Tanıtımı