Others | Siteye İçerik Ekleme

Siteye İçerik Ekleme

10 kişi
bu görevi tamamlamak istiyor

Görev Detayı

https://sehrimiz.com sitem için yerel işletmeler ekletmek istiyorum.
Siteye firma eklemek ücretsiz. Ana hedefim küçük ve orta ölçekli firmaları eklemek, daha sonra bunların uygun fiyatlar ile reklam yapabilmelerine imkan sağlamak. Site şu anda yeni oluştuğu için veri az bunu arttırmak istiyorum. Daha sonraları site üzerinden para kazanmaya devam edebilirsiniz. Yardım sayfasında tüm ayrıntılar mevcut.
Ödeme yapılabilmesi için siteme üye olmalı ve en az 100 adet işletme eklemelisiniz. Siteye işletme ekleme süresi fotoğrafları olduğunu düşündüğünüzde ortalama 2 dk sürer. İnternette bilgileri olan bildiğiniz yerleri de ekleyebilirsiniz. Fakat ekledikten sonra onlara siteye kayıt yaptığınızı mutlaka bildirmelisiniz.
https://sehrimiz.com/listing/hisar-turizm-eskisehir-subesi/
bu örnekteki gibi gerekli tüm bilgilerin girilmesi gerekmektedir. Resimler, iletişim bilgileri ve Kısa da olsa firmayı tanıtıcı yazıların mutlaka girilmesi gerekmektedir.

Daha sonraları için sürekli bir ek gelirinizin olmasını istiyorsanız sizi bizimle çalışmaya davet ediyorum.

İlave olarak 30 Ekim'e kadar girdiğiniz her işletme için 5 ₺ değerinde reklam puanı da kazanacaksınız.
Şöyle izah edeyim:
Mesela 30 Ekime kadar 200 yer eklerseniz size 200 * 5 =1000 ₺ reklam puanı tanımlanacak. Siz bu eklediğiniz yerlerden veya başka yerlerden reklam aldığınızda yayınlanması için onay verilecek ve fiyatı bakiyenizden düşülecek, müşteriden aldığınız para da siz de kalacak, ne kadar çok yer eklerseniz o kadar fazla kazanabilirsiniz.

Sorularınız için site üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bütçe: 25 TL

İşin Yapılacağı Konum: ONLINE
Görevin Başlangıç Tarihi: 25-09-2019
Görevin Bitiş Tarihi: 20-10-2019
Kategori: İçerik Hazırlama

GÖREVİ YAPAN KİŞİ

Aday aranıyor.