Others | SaaS Girişimine İngilizce metin yazarı arıyoruz

SaaS Girişimine İngilizce metin yazarı arıyoruz

Uzun Dönemli
10 kişi
bu görevi tamamlamak istiyor

Görev Detayı

Merhaba, ben Raklet'ten Gerçek. Öncelikle standart bir iş ilanı metni koymak istemedim. Sonuçta, 5 kişilik küçük bir ekibin büyük bir parçası olacak bir metin yazarı arıyoruz.


- Ürün geliştirme konusunda heyecanlı,

- SaaS girişimlerine ilgisi olan,

- 27 farklı ülkeden müşterileri olan bir girişimin parçası olmak ve sıfırdan globale nasıl gidilir yakından tecrübe etmek isteyen,

- Marketing, sales ve customer success alanlarında destek olacak bir kişi arıyoruz.

Eğer üniversite sonrası bir girişimde yer almak ve bu alanlardan birine odaklanarak çalışmak istiyorsan kaçırılmaz bir tecrübe olacaktır.

Adayın SaaS nedir bilmesi gerekiyor, globalde ürün nasıl geliştirilir, nasıl pazarlanır, bir fikri olmalı. Daha önce bir girişimin ucundan tuttuysa, SEO tecrübesi varsa çok iyi olur.

Raklet olarak 27 ülkede müşterilerimiz bulunuyor. Slack, Intercom, Trello, Wordpress gibi araçlar kullanıyoruz. Her ay yüzlerce insan platormumuzda hesap oluşturuyor. Bu kişilerin ürünü anlamasını sağlamak, chat ve email üzerinden yazdıklarına cevap vermek, platformlarını yayına alana kadar ellerinden tutmak ve ücretli müşteriye çevirmek tek amacımız olacak.


Başvurmadan önce Raklet blog ve help center'ı inceleyip, neden bu pozisyonla ilgilendiğini ve geçmiş tecrübelerini paylaştığın bir mesaj gönderdikten sonra kısa bir video konferans yapabiliriz.

Buraya kadar okuyup vakit ayırdığın için teşekkür ederim

Bütçe: 2250 TL

İşin Yapılacağı Konum: ONLINE
Görevin Başlangıç Tarihi: 25-03-2021
Görevin Bitiş Tarihi: 25-03-2021
Kategori: İçerik Hazırlama