Others | Online Anket Katılımı

Online Anket Katılımı

9 kişi
bu görevi tamamlamak istiyor

Görev Detayı

Merhaba,

Bu görevde, beyaz eşya kullanımı ve tercihleri hakkında bir görüşme yapmak üzere 28-35 yaş arası çalışan kadın adaylar aramaktayız. (İstanbul) (Ailesiyle yaşamıyor olması ve beyaz eşya seçimlerinde aktif olması önemli)

Beyaz eşya konusunda renk seçimi gibi konularda yapacağımız görüşmede, renkli beyaz eşyaları tercih eden, teknolojiyle ilgili kişiler aramaktayız. Bu kişilerle yaklaşık 1 saatlik bir görüşme yapmak ve fikirlerini almak istiyoruz. Görüşme sonrasında, görüşme yaptığımız kişilere tercihine göre 150 TL'lik hediye çeki (Market veya Giyim) vereceğiz. Görüşmeler Zoom üzerinden gerçekleştiriliyor olacak. (Bilgisayar gerekecektir.)

Kişilerin uygun olup olmadığını anlayabilmemiz adına öncelikle aşağıda paylaşacağımız kısa formu doldurmaları gerekiyor. Bu form ile kriterlere uygun oldukları onaylandığı takdirde 12 Mart Cuma günü 15:00 veya 18:30 tarihinde bir görüşme yapılacaktır. Sizlere ulaşabilmemiz adına formu doldurmadan veya doldurtmadan önce lütfen göreve aday olunuz.

Form Linki;
http://bit.ly/3bu3Zkj

*Bu formda paylaşacağınız bilgiler sadece araştırma amaçları ile kullanılacak ve veri politikamız gereği araştırma sürecine dahil olmayan 3. kişiler ile paylaşılmayacaktır.

Bütçe: 150 TL

İşin Yapılacağı Konum: ONLINE
Görevin Başlangıç Tarihi: 12-03-2021
Görevin Bitiş Tarihi: 12-03-2021
Kategori: İçerik Hazırlama

GÖREVİ YAPAN KİŞİ

Aday aranıyor.