Others | Ofis Asistanı

Ofis Asistanı

Uzun Dönemli
21 kişi
bu görevi tamamlamak istiyor

Görev Detayı

Vertigo Games olarak ofis asistanı arayışındayız.

Görev tanımı;

Temelde bir ofis veya büro yönetimi için gereken her türlü iş, (Bunların başında gelen ve giden evrakların ve kargoların organizasyonu, genel e-posta adresine gelen iletilerin yanıtlanması ve yönlendirilmesi gibi işler)
Ofis içinde yapılan sosyal aktivitelerin organizasyonu, ofis malzemelerinin tedarik edilmesi, hediye ve promosyon organizasyonu gibi işler,
Ofis dışında resmi kurumlarda yapılması gereken işlerin takibi,
İyi seviyede ingilizce,
Teknolojiyi yakından takip ediyor olma,
yukarıdaki görev tanımına uyuyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz. Ofis içerisindeki işlerde joker olabilecek enerjik biri olmalı. Tam zamanlı olmasını tercih ederiz ama mezun olmak üzere olan arkadaşlarda başvurabilirler.

Sunduğumuz imkanlar;

Çalışanlarımıza ofisimizde ücretsiz olarak aşçımızın hazırladığı öğle ve akşam yemekleri, her çeşit kahveyi yapabileceğiniz süper otomatik kahve makinası, taze meyveler, sınırsız atıştırmalıklar, çeşitli içecekler, molalarını daha eğlenceli hale getirmek için oyun odası, Premium Netflix, Spotify üyeliği sunuyoruz. Aynı zamanda ulaşım ücretinizi de karşılıyoruz. Ve en önemlisi öğrenmeye açık insanların hızlıca kendini geliştirebileceği, rahat ve eğlenceli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Başvuru için: [email protected]

Bütçe: 2500 TL

İşin Yapılacağı Konum: İSTANBUL
Görevin Başlangıç Tarihi: 01-01-2020
Görevin Bitiş Tarihi: 31-12-2020
Kategori: Diğer