Others | Grafik Tasarım, Marketing, Ürün Fotoğraf Çekimi, Web İşleri

Grafik Tasarım, Marketing, Ürün Fotoğraf Çekimi, Web İşleri

26 kişi
bu görevi tamamlamak istiyor

Görev Detayı

Daha önceden varolan ancak ara verdiğimiz markamızın e-ticaret işlerini yeniden yapılandırarak aktif hale getireceğiz. Bunun için tasarım ve web hizmetleri verebilecek bir ekip arkadaşı arıyoruz. İlk görev kurulum ve temel tasarımlar için olacak. Sonraki aşamada ürün bazlı işler ve dönemsel reklam işleri için tekrar birlikte çalışacağız. Hedeflerin tutturulması ve iyi bir ekip uyumu sağlanması halinde uzun dönem bir iş birliği düşünüyoruz. Yapılacak iş adedi ve kapsamına göre ücret değişecektir, ORTALAMA BİR FİYAT BELİRTİLMİŞTİR.

İhtiyaç duyduğumuz iş tanımları şu şekilde;

LOGO TASARIM İŞLERİ, varolan logoların illustrator'da (veya muadili başka bir program olabilir) yeniden düzenlenmesi, iyileştirilmesi, baskı, nakış gibi makinelerde işlenmeye uygun hale getirilmesi ve daha sonra ihtiyaç olması durumunda yeni tasarımlar yapılması.

GRAFİK TASARIM İŞLERİ; Ürün broşür, kartvizit, eşantiyon vs. tüm tasarım işlerinin yapılması. Kurumsal kimlik oluşturulması, InDesign, Photoshop, Illustrator gibi programların profesyonel şekilde kullanılıyor olması önceliğimiz.

ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ,

WEB SİTESİ İŞLERİ; varolan sitenin wordpress gibi daha profesyonel bir tabanda tekrar kurulması, varolan domain'in buna bağlanması, hosting, mail uzantısı vs gibi işler.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ VE REKLAM; Facebook, Instagram, Linkedin gibi sosyal mecralarda reklam yapılması, hesapların yönetilmesi, içeriklerin hazırlanıp paylaşılması vs.

GOOGLE ADWORDS & SEO İŞLERİ

İşleri alanında yetkin bir ya da birden fazla kişiye paylaştırabiliriz. Lütfen en az birisini yapabiliyorsanız bizimle iletişime geçmekten ve varsa referanslarınızı, portfoliolarınızı paylaşmaktan çekinmeyiniz. Zaten varolan bir marka üzerinden çalışacağımız için sıfırdan tasarlamak yerine iyileştirmek ve ana tasarım dilini güçlendirmek ana hedefimiz olacaktır. Yaratıcı, özgün, zevkli, renk ve tasarım bilgisi iyi, sanatsal yönü güçlü biriyle çalışmayı arzu ediyoruz.

Konum Ankara. Online olarak da işleri yürütebiliriz. Hafta içi akşam saatlerinde, hafta sonu gün boyu herhangi bir saatte olmak üzere konuma göre online ya da yüz yüze toplantılarla ve öncesinde yapılacak bilgilendirme mailleri, raporlar ile planlı ve programlı bir şekilde çalışacağız. Dakik, işini zamanında yetiştirebilen, özenli çalışan, baştan savma iş yapmayan biriyle çalışmak bizim için çok önemli.

Bütçe: 380 TL

İşin Yapılacağı Konum: ONLINE
Görevin Başlangıç Tarihi: 02-11-2019
Görevin Bitiş Tarihi: 01-12-2019
Kategori: Grafik / Tasarım / Video

GÖREVİ YAPAN KİŞİ

Aday aranıyor.