Others | Google Play Store'da anahtar kelime arastirma (güncellendi)

Google Play Store'da anahtar kelime arastirma (güncellendi)

14 kişi
bu görevi tamamlamak istiyor

Görev Detayı

Film, sporcu, oyuncu, vb gibi (bu ucuyle sinirli kalmak zorunda degil) isimlerini google play store'da (incognito bir tab'da https://play.google.com/store/apps/) app store'un arama cubuguna yazarak yaninda arama onerisi olarak (auto complete) "wallpaper" kelimesi cikanlari bulmak.

Ornek: deadpool yazinca onerilerden biri "deadpool wallpapers" cikiyo. Cikan sonuclar icerisinde ilk besinden en az ucunun 1000'den fazla indirmesi (install) olmasi lazim. Bunlardan 25 tane bulunmasi icin 250 lira odeyecegim.

Ozetle: play store'da aratilan arkaplan uygulamalari icinden niche ama "cok kesfedilmemis" film, sporcu, oyuncu, vs anahtar kelimeleri dusunup bulmak (orn: deadpool, antoine griezmann, gal gadot). Bundan onceki bulunanlarin listesi asagida, bu liste hem fikir versin hem de bulunacak yeni kelimeler tabi bunlardan haric olacak :)

Griezmann
Flash
Gal Gadot
Ronda Rousey
Han Solo
Predator
Venom
Jurassic World
Deadpool
Dark Souls

Önceki ilana çok başvuran oldu, bu açıklama ile tekrar açtım: Başvurunuzda "Bu işi almak istiyorum, çünkü" kısmına görevi anladığınızı göstermek için bulduğunuz 1-2 örneği iletirseniz şansınız artacaktır.

Bütçe: 250 TL

İşin Yapılacağı Konum: ONLINE
Görevin Başlangıç Tarihi: 21-08-2018
Görevin Bitiş Tarihi: 31-08-2018
Kategori: Diğer

GÖREVİ YAPAN KİŞİ