Others | Google'dan araştırma yapma (Fiyat Temsilidir)

Google'dan araştırma yapma (Fiyat Temsilidir)

Uzun Dönemli
4 kişi başvurdu

Görev Detayı

Simültane çevirinin ne olduğunu bilmeyen adaylar lütfen göreve başvurmasın.

https://translator.fm adında simültane çeviri hizmetini mobil uygulama üzerinden veren bir sistemimiz var. Mevcut sistemle olan farklarını websitesini inceleyerek öğrenebilirsiniz. Sistemin satışı için simültane çeviri hizmeti veren firmaların detaylı listesine ihtiyacımız var.

Sizden tek istediğim google'dan arama yapıp bulduğunuz firmaları excele not etmek. Excelde 4 sütunda: ülke-website-email-telefon yazmanızı istiyorum.

Google'da araştırma yaparken araştırma yaptığınız ülkenin dilini kullanmanız daha çok sonuç bulmanız için size yardımcı olacaktır.

Bu iş sonunda çalışmasından memnun kaldığımız arkadaşlarla yine aynı ülkelerdeki simültane çeviri ihtiyacının olduğu etkinliklerin listesini çıkartacağız.

LÜTFEN; İnternet üzerinden araştırma yeteneği iyi olanlar, yabancı dil bilenler ve 3-5 firma bulup bırakmayacak kişiler başvursun.

Araştırma yapacağınız ülkeler seçin ve o ülkelerin listesini de başvuru formunda belirtin.

Whatsapptan 7/24 rahatsız edilmek istenmediğim için iletişim sadece mail üzerinden olacak. O nedenle maillerinizin doğru olduğunu lütfen kontrol edin.

Bulunan 5 firma için 1TL ücret olacak. Yani 1000 firma bulduysanız 200TL gibi düşünebilirsiniz. O nedenle ilandaki fiyat temsilidir. Fiyatı, bulacağınız firma sayısı belirleyecek. Ödemenizi havale olarak yapacağım. Herhangi bir güven sorunu oluşmaması için parti parti teslim ettikçe ödemeler yapabilirim, işin sonunda toplu ödeme de yapabilirim.

Daha önce yaptırdığım bazı işlerde yazdığım açıklamayı okumadan göreve başvuran adaylar vardı. Yine aynı durumun yaşanmaması için kendinizi tanıtan yazının başına "11" yazmanızı rica ediyorum ki hiç okumayanları rahatlıkla eleyebileyim. 1 gün içinde dönüş yapacağım.

Araştırma yapabileceğiniz ülkeler: Avusturya, Arnavutluk, belçika, bae, bosna, bulgaristan, çek cumh., danimarka, finlandiya, isveç, isviçre, italya, makedonya, letonya, litvanya, macaristan, moldova, norveç, polonya, portekiz, romanya, sırbistan, slovakya, slovenya, ukrayna, rusya.

Not: Tüm bu çalışmalar yurtdışı pazarlaması için yapılacaktır. Pazarlama konusunda tecrübesi olan arkadaşlar, durumlarını ayrıca belirtirse pazarlamaya da yardımcı olabilirler.

Bütçe: 10 TL

İşin Yapılacağı Konum: ONLINE
Görevin Başlangıç Tarihi: 22-05-2019
Görevin Bitiş Tarihi: 30-05-2019
Kategori: Diğer