Others | Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi

5 kişi
bu görevi tamamlamak istiyor

Görev Detayı

Fotoğraf çekimi konusunda tecrübelerini benim Instagram ve LinkedIn profillerimi oluşturmam için kullanmak istiyorsan tam aradığım kişisin :)
Güzel bir fotoğrafın LinkedIn'deki profesyonel imajınızı, Instagram'da hayat tarzınızı ifade edebilmesi muhteşem bir şey. Fotoğraf benim işim diyorsan, bir de fotoğraf makinen varsa beraber mekan belirleyip güzel bir iş çıkartalım. Bu ilk işimizde, seçtiğimiz mekanda buluşup beğendiğimiz kadar sayıda fotoğraf çekeceğiz, sonra filtreleme işini senin yaratıcılığına bırakacağız. Fotoğrafları benimle paylaştığında ilk işimizi tamamlamış olacağız.
Karşılıklı memnun kalırsak sonraki fotoğraf çekimlerinde de çalışmaya devam edebiliriz.
Görevi kabul ederken not olarak bulunduğun konumu, daha önceki işlerini içeren portfolyo linkini, fotoğraf makinenin detayını, varsa mekan önerini* ve uygun olduğun vakitleri benimle paylaş. Bu detayları iletmen, diğer kişiler arasından seni seçmeme yardımcı olacaktır.

* Mekan önerileri: Instagram için ayrı, LinkedIn için ayrı mekan önerileri olabilir. Ben Şişli'de oturuyorum ancak güzel bir yer seçtikten sonra nerede olduğu o kadar mühim değil.

Görüşmek üzere :)

Bütçe: 30 TL

İşin Yapılacağı Konum: İSTANBUL
Görevin Başlangıç Tarihi: 06-04-2019
Görevin Bitiş Tarihi: 13-04-2019
Kategori: Grafik / Tasarım / Video

GÖREVİ YAPAN KİŞİ

Aday aranıyor.