Others | Forum Sitesi İçin Konu Açıp Cevap Yazacak Kişiler Arıyoruz

Forum Sitesi İçin Konu Açıp Cevap Yazacak Kişiler Arıyoruz

Uzun Dönemli
94 kişi
bu görevi tamamlamak istiyor

Görev Detayı

Freelance çalışanlar için yeni açmış olduğumuz forum sitesine üye olup konu açacak ve açılan konulara cevap/yorum yazacak kişiler arıyoruz. Yapılacak iş basit ve eğlenceli. Konular freelance çalışma sistemi, teknoloji, kariyer, web tasarım, grafik tasarım, içerik yazarlığı, reklamcılık üzerine soru ya da bilgi verici paylaşım odaklı olacak. Düzenli olarak konu açarken, bir yandan da diğer yazarların açtığı konulara/sorduğu sorulara cevap/yorum yazacaksınız.

Açılan her 5 konu 5 TL üzerinden hesaplanacak. Yazılan her 5 yorum/cevap da 2,5 TL üzerinden hesaplanacak. Sitede "olumlu oy" diye bir sistem var. Eğer açtığınız konu ya da yazdığınız cevaplar yüksek sayıda olumlu oy alırsa ödeyeceğimiz rakamı artıracağız. Siteyi ne kadar aktif kullanacağınız size kalmış ama biz gerektiği zaman yavaşlamanız gerektiğini söyleyeceğiz. Açılacak konuların metin uzunluklarının 50-200 kelime aralığında (gerektiğini düşünüyorsanız daha uzun) olmasını bekliyoruz.

Kaliteli bir platform yaratmaya çalıştığımız için ilk etapta sitede düzgün konuların ve cevapların yer almasını istiyoruz. Editörün onaylamadığı, bir değeri olmayan konu ve cevaplar yayınlanmayacak ve ödemesi yapılmayacak.

Sözlük, blog veya forum yazarı olan kişilere öncelik verilecek ama zorunlu değil. Konuların ilginizi çekmesi yeterlidir. Hem bilgi paylaşmış olacaksınız hem de merak ettiğiniz konularda birikim kazanmış olacaksınız.

Bütçe: 5 TL

İşin Yapılacağı Konum: ONLINE
Görevin Başlangıç Tarihi: 06-05-2020
Görevin Bitiş Tarihi: 15-06-2020
Kategori: Eğlence / İlginç Şeyler