Others | C++ ile Cooking Application yapımı

C++ ile Cooking Application yapımı

0 kişi
bu görevi tamamlamak istiyor

Görev Detayı

C ++ yazılımı ile bir yemek yapma uygulaması yapılacak.Uygulama, ürün seçimine göre bir reçete oluşturmalı, seçimleri gösterecek, verilen ürünün toplam miktarını reçeteden çıkaracak ve tarifi farklı bir miktara (aynı ürünün) uyarlayacaktır. Aşağıda olası bir uygulama örneği verilmiştir.
Her tarif bir içerik listesi oluşturmalıdır. Tarifin bir adı da olmalı ve bir replikasyon faktörü ile karakterize edilecektir (yani tarifin kaç kez hazırlanacağı - örn: 4 kişi için 2 kişi için tasarlanmış bir tarif hazırlarsanız, replikasyon faktörü 2 olmalıdır. ) (Bir tarifin bir buçuk kez hazırlanabileceğini unutmayın.). Her tarifin içerik listesine miktarıyla birlikte bir ürün eklenebilir. Tarif de uyarlanmalıdır.
Her bileşen, bir ürün ve bir miktar değerden oluşmalıdır (ürün, kopyalanmadan bağımsız değişken ürünün referansı ile başlatılacaktır.) Bileşen, ürününün sabit bir referans döndürmesi gereken bir alıcıya sahip olmalıdır.
Bir ürün, genellikle bu tür ürünler için kullanılan adı ve ölçü birimi ile karakterize edilir. (Gram, litre veya miktar.)
Her bir tarif pişirilebilir (yani hazırlanabilir) ve bundan sonra "pişmiş ürün" olarak anılacaktır. Pişmiş bir ürün bu nedenle aynı zamanda tarifi ile de karakterize edilmelidir.
Sonunda, kendi yemek kitabın olacak. Tariflerinizi veya uyarlanmış tariflerinizi burada yazdıracaksınız. Tarif ekleyebilir, yeni malzeme ekleyerek tarifinizi uyarlayabilirsiniz.
Oluşturacağınız her sınıfın alıcıları ve ayarlayıcıları olmalıdır. Her sınıfın ayrıca bir tanımlayıcısı olmalıdır (yani, bir açıklama dizesi döndüren bir yöntem.

Bütçe: 100 TL

İşin Yapılacağı Konum: İSTANBUL
Görevin Başlangıç Tarihi: 06-12-2020
Görevin Bitiş Tarihi: 12-12-2020
Kategori: Yazılım

GÖREVİ YAPAN KİŞİ

Aday aranıyor.