Others | YAPILACAK PROJENIN ORNEK PROJESI VE ISKELET KODU MEVCUTTUR.

YAPILACAK PROJENIN ORNEK PROJESI VE ISKELET KODU MEVCUTTUR.

1 kişi başvurdu

Görev Detayı

Bilgisayar Grafiği
proje
örnek proje mevcuttur .. projenın iskelet koduda mevcuttur.

Bu projede ünlü Utah demliklerini programlamanız gerekiyor.
Açıklama: Önceden tanımlanmış kullanarak bir çaydanlık ile iki pencere oluşturmanız gerekir. İlk pencere sol / sağ / orta fare düğmesinin hareketlerine tepki verir, yani düğmeye basıp fareyi hareket ettirmek çaydanlık döndürür. İkinci pencerede, sol fare düğmesi kullanılmaz. Sağ fare düğmesine tutturulmuş bir menü bulunmalıdır, bu da demlikten birkaç farklı görünüm sağlar (çalıştırılabilir örneğe bakın). Çaydanlık yüzeyinde ışık ve malzemeler de kullanabilirsiniz (bkz. Bonus). Sahnenin tamamına arka plan ekleyebilirsiniz, ancak bu gerekli değildir.
Bonus: Işıkları ve yüzey malzemelerini kullanmak ve çaydanlığı vermek bonusdur. Ne tür bir malzeme ve ne tür bir ışık kullanılacağına karar vermek size bağlıdır. Daha gerçekçi bir çaydanlık görüntülemek için derinlik tamponlama ve derinlik sıralamasını da kullanabilirsiniz.
Bu proje için geometrik dönüşümleri ve kullanıcı etkileşimlerini anlamanız ve kullanmanız gerekir. Gerekli sonuçları elde etmek için matrislere dikkat etmeli ve bunları doğru şekilde kullanmalısınız.
Web sitesinde, kodun nasıl çalışabileceğini anlamak için bir yürütülebilir dosya görebilirsiniz. Proje gereksinimlerini anlamanızın bir ipucu olduğu anlamına geliyor.
Bu bir grup projesi değil. Deneyim alışverişinde bulunabilirsiniz ancak sonunda herkes bu proje üzerinde tek başına çalışmalı ve kendi kodunu ve raporunu yazmalıdır.
Teslim Edilecek Parçalar: Kodunuzu ve bu proje ile ilgili deneyimlerinizi, kaynak kodunu ve yürütülebilir dosyayı açıklayan yazılı bir proje raporu. (İpucu: belirsizlikleri daha iyi anlamak ve ortadan kaldırmak için kodunuzu yorumlayın.) Uyarı: Referanslarınızı ve kaynaklarınızı proje raporuna yazmayı unutmayın. İntihar etmek kesinlikle yasaktır. Öyleyse kendi kodunu yaz. İntihal olmak için% 50 ceza ve atıfta bulunmayan işler, yani atıfta bulunulmayan çalışmalar intihal olarak kabul…

Bütçe: 200 TL

İşin Yapılacağı Konum: ONLINE
Görevin Başlangıç Tarihi: 11-03-2019
Görevin Bitiş Tarihi: 11-03-2019
Kategori: Diğer

GÖREVİ YAPAN KİŞİ

Aday aranıyor.