Others | Web Site Düzenleme ve Sorunları Giderme

Web Site Düzenleme ve Sorunları Giderme

Uzun Dönemli
4 kişi başvurdu

Görev Detayı

İnternetten yayın yapan bir dijital radyonun, internet sitesinde birtakım değişiklikler yapılacak. Site, Wordpress altyapısıyla yapıldı ve hem yazı hem de yayın olan bir site. Yine aynı akışta olacak. Yapılacak değişiklikler şöyle:

1.) Mobil girişlere uygun hale getirilecek. Masaüstü ve mobil görünüşleri farklı olacak.
2.) Kategori ve menüler istenildiği gibi ve kolay/rahat erişilebilir olacak, istendiği zaman kategori eklenip silinebilecek.
3.) Kesintisiz yayın için, sayfalar arası geçişlerde müzik veya canlı yayın kesilmeyecek ve sürekli devam eden bir ses akışı olacak.
4.) Site Seo ve Sem özelliklerine uygun bir hale getirilecek ve arama motorlarında aratıldığında kolayca bulunabilecek.
5.) Player çubuğu değişecek ve anlaşılır, kolay ulaşılır bir player çubuğu olacak. Ve eğer mümkünse oynatma çubuğunda, canlı yayın esnasında yayının ismi girilecek ya da çalan şarkı ismi geçecek.

İşini hızlı yapan ve güvenebileceğimiz bir çalışan ihtiyacımız var. İşi aldıktan sonra iptal edecek yahut yapamayacak yetkinlikte olan kişiler lütfen başvurmasın çünkü motivasyon sarsıcı oluyor süreci baştan almak. Çalışanla iyi anlaşabilelim ve güvenelim ki sitenin tüm işlemlerinde profesyonel çalışabilelim.

Göreve aday olurken, yetkinliklerinizi, yapabildiklerinizi ve bu görevi yapabileceğinizi birkaç cümleyle anlatarak, mutlaka belirtmenizi rica ediyorum.

Görev için düşünülen süre: 3-4 hafta aralığıdır. Yapım aşamasındayken, yapılacak işlerin gidişatına ve zorluğuna göre birkaç gün daha esnetilebilir.

Aday İstanbul içinden seçilirse, görüşmeler düzenlenebilir ve görev yüz yüze anlatılabilir. Farklı bir şehirden seçilen adaya da dijital ortamdan detaylı bilgi verilecektir.

Bütçe: 300 TL

İşin Yapılacağı Konum: ONLINE
Görevin Başlangıç Tarihi: 05-11-2018
Görevin Bitiş Tarihi: 31-03-2019
Kategori: Yazılım