Others | Üniversiteli Satış Ekibi

Üniversiteli Satış Ekibi

Uzun Dönemli
96 kişi başvurdu

Görev Detayı

Akaryakıt indirimleri ve fırsatları sağlayan, hali hazırda aktif olarak çalışmalarına devam eden FulleGitsin uygulaması için üniversite öğrencisi, istekli ve satış yapma konusunda kendine güvenen veya kendini geliştirmek isteyen bir ekip oluşturulmak isteniyor.

Görev sürecinde yapılması gereken; arabası olan kişilerle veya araba kullanımı yüksek topluluklarla iletişime geçerek onların uygulamaya üye olmasını sağlamak. Görev başlamadan önce verilecek kısa eğitimin ardından görev süreci başlatılacaktır. Görev boyunca hem sizlere isteğinize göre kimi görevler verilebilir hem de satış becerileriniz ile uygulamaya yeni üyeler kazandırabilirsiniz. Uygulama araba kullananlar için faydalı olduğundan zaman içerisinde kolayca üye kazandırabileceğinizi belirtmek isteriz!

Görevde herhangi bir ofiste bulunma kısıtlaması bulunmuyor. Görev için İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit ve Konya şehirlerinden üniversiteli satış ekibi oluşturulacaktır.

Görev bütçesi aktif üye olarak kazandırılan her araç için 20 TL olarak belirlenmiştir. Kazandırılan üye sayısına göre bütçede farklılıklar gerçekleşebilir.

Bütçe: 1200 TL

İşin Yapılacağı Konum: İSTANBUL
Görevin Başlangıç Tarihi: 14-06-2018
Görevin Bitiş Tarihi: 30-09-2018
Kategori: Etkinlik / Organizasyon