Others | Stant Satışı Yapma

Stant Satışı Yapma

Uzun Dönemli
65 kişi başvurdu

Görev Detayı

Eğitim için 1 tohum" projemiz sanat,spor ve iş camiasından birçok isim tarafından da desteklenmekte. Sanatçılar tarafından yapılacak doğa/eğitim temalı tasarımlardan oluşturulacak saksılar sadece projeyi daha fazla kitlelere ulaştırmak için sanatçıların kendi sosyal medya hesaplarında paylaşacaklar.
Satışı yapılacak tohum saksı atölyemiz bünyesinde bulunan genç tasarımcılar tarafından üretilmektedir. Özel tasarım saksı-tohumların sosyal medyada, AVMlerde ve kurumsal mecralarda satışını gerçekleştirilerek, elde edilen gelirler OKUSEV vakfı bünyesindeki öğrencilere burs ve aynı zamanda doğaya 1 fidan şeklinde dönüş sağlayacaktır. PAL FM bu projede medya sponsorumuz oldu. Gün içinde radyoda yapılacak canlı yayınlarla projeyi kısa zamanda tüm Türkiyeye duyurmuş olacağız.
Bu projenin AVM satış kanalı için daha önce de benzer işlerde tecrübesi olan stant sorumlusu görevi yapabilecek takım arkadaşları aramaktayız. İstanbul’da ikamet eden genç, pozitif, iletişimi güçlü ve projeyi sahiplenebilecek nitelikte olan kişileri aramıza katmak istiyoruz. Bakırköy'de bir AVM'de etkinlikler gerçekleştireceğiz.
Çalışma saatleri sabah 10.00-16.00, öğlen 16.00-22.00 ve 12.00-22.00 olarak 3 shift halindedir. Kişilerin belirteceği saat ve günlere göre haftalık shift takvimi oluşturulacaktır. Bütçemiz 6 saatlik çalışma içindir.

Bütçe: 50 TL

İşin Yapılacağı Konum: İSTANBUL
Görevin Başlangıç Tarihi: 17-09-2018
Görevin Bitiş Tarihi: 31-12-2018
Kategori: Etkinlik / Organizasyon