Others | Sosyal Medya Yönetimi / İlgi çekici paylaşım Grafiği oluşturmak

Sosyal Medya Yönetimi / İlgi çekici paylaşım Grafiği oluşturmak

Uzun Dönemli
59 kişi başvurdu

Görev Detayı

Merhaba :)

Tercihen önceden benzeri paylaşım grafiği hazırlama çalışmaları yapmış, sosyal medya hesaplarımız twitter facebook ve instagram'da sitemizin içeriği ile alakadar ilgi çekici paylaşım grafiği hazırlayarak hesaplarda düzenli olarak paylaşacak tercihen bir öğrenci arkadaşımızı arıyoruz. (Her hesapta aynı grafiği)

Bu teklif tek bir internet sitesi için geçerli durumda, internet sitemiz edebiyat/türkçe/etimoloji konularında otoriter bir internet sitesi. Özellikle bu konulara da ilgisi olan kişilerle çalışmayı çok isteriz. Biz tercihen günlük 1 paylaşım yapılmasının bizim içeriğimiz adına mantıklı olduğunu düşünüyoruz. Şuan 2bin takipçiye sahip hesaplarımızı sahiplenecek ve ileride referans olarak da kullanmayı düşünen kaliteli bir iş çıkartacak biriyle çalışmak istiyoruz.

Eğer varsa üzerinde önceden çalıştığınız sosyal medya hesaplarının linkini cover yazısına eklemeyi unutmayınız :)

Eğer referansınız yoksa canva veya photoshop/sketch benzeri araçlarla hazırladığınız bir örnek grafiği bizimle paylaşırsanız çok seviniriz!

Çalışma zamanı ve harcadığınız zamanın ne zaman olacağı konusunda hiç bir şekilde size karışmayacağım, uzun süre çalışacak öğrenci bir arkadaşımızı arıyoruz, buna ek olarak tecrübenin üstünde ilginizin daha önemli olduğunu düşünüyorum, tecrübesi olmamasına rağmen öğrenmek isteyen ve kendini geliştirmek isteyen kişiler de başvurabilirler :)

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Bütçe: 200 TL

İşin Yapılacağı Konum: ONLINE
Görevin Başlangıç Tarihi: 15-07-2018
Görevin Bitiş Tarihi: 15-08-2018
Kategori: Sosyal Medya / Ürün Tanıtımı